Opningstider

Runde Miljøsenter er ope for overnattingarrangementer og omvising etter avtale heile året.

Sesong kafe og utstilling

10 juni – 20 august 2017
Dagleg frå kl. 11:00 til 17:00

Forskingsavdelinga

Open alle kvardagar heile året utanom fellesferien (juli) og juleferie.

Runde Miljøsenter AS

Organisasjonsnummer: 987 410 752 MVA

Adresse: Rundavegen 237, 6096 Runde

Tilsette

Nils-Roar Hareide (Dagleg leiar)

Havforskning, fiskeri

E-post: nilsroar@rundecentre.no

Mob: +47 41 29 11 07

Lars Gustavsen

Lars Gustavsen (Assisterende dagleg leiar)

Sal- og marknadsføring for kurs/konferanse/overnatting

E-post: lars.gustavsen@rundecentre.no

Mob: +47 99 59 09 78

Charlotte Hauge

Charlotte Hauge

Kommunikasjonsrådgivar

E-post: charlotte@rundecentre.no

Mob: +47 98 10 72 06

Roger Kvalsund

Marinbiologi, oppdrett

E-post: roger@rundecentre.no

Mob: +47 95 28 97 44

Laila Alendal

Fiskerikandidat

E-post: laila@rundecentre.no

Mob: +47 93 65 89 36

Jenny Ullgren

Oseanografi

E-post: jenny@rundecentre.no

Mob: +47 94 13 88 71

Lars Golmen

Oseanografi, fornybar energi

E-post: lars@rundecentre.no

Mob: +47 47 89 09 57

Karsten Kvalsund

Fysiker, glidarar.

E-post: karsten@rundecentre.no

Mob: +47 95 11 31 64

Greta Garnes

Prosjektmedarbeidar

E-post: greta@rundecentre.no

Mob: +47 99 62 91 78

Claudia Erber

Marinbiolog

E-post: claudia@rundecentre.no

Mob: +47 46 54 83 09

Mona Gilstad

Marinbiolog

E-post: mona@rundecentre.no

Mob: +47 97 68 10 24

Suel Kassembo

Booking / Kafemedarbeider

E-post: suel@rundecentre.no

Mob: +47 95 22 69 55

Silje Christin Selvåg 

Kokk

Mob: +47 94 05 50 07

Kanya Sukkwai

Kafemedarbeider

Mob: +47 45 43 44 83

Randi Goksøyr

Kafemedarbeider og guide

Overnatting på Runde

Bo i moderne leiligheiter med sjøutsikt. Runde Miljøsenter har 8 leilegheiter for utleige heile året. 

Les meir om overnatting...

Kurs, konferansar og selskap

Med si plassering midt i havgapet er Runde ein spektakulær stad for kurs, konferansar og selskap, året rundt.

Les meir om kurs & konferanse...